Tweedehands en Vintage winkelroute
Tijdens het themajaar Textiel in Amersfoort duiken we niet alleen in het verleden, maar juist ook in de toekomst. Want wist je dat er nog ontzettend veel textiel een tweede leven kan krijgen?
Op deze route struin je langs vintage winkels, kringlopen en creatieve hotspots waar hergebruik de norm is. Hier scoor je niet alleen unieke items, maar geef je spullen ook een nieuwe kans. Goed voor je kast én voor de stad.
Dus trek eropuit, snuffel, ontdek en kijk met andere ogen: wat voor de één oud is, is voor de ander juist een nieuw begin.
Tip: Bezoek ook eens de snuffelmarkt op het Eemplein, het hele jaar door elke 1e zaterdag en van april t/m oktober ook de 3e zaterdag van de maand van 08.30 tot 15.30 uur.
Dit ga je zien
Eindpunt
Achter de Arnhemse Poortwal 21
3811 LD Amersfoort
Navigeer naar eindpunt