Kringloop Amersfoort

Neem alvast een kijkje
De kringloop in Amersfoort heeft grote hoeveelheid (vintage) kleding, boeken, huisraad, meubels, kinderspeelgoed en nog veel meer! Vind jij jouw tweedehands parel in het kringloopcentrum?
De kringloop in Amersfoort is een professioneel kringloopcentrum voor tweedehands en vintage artikelen als kleding, meubels, woonaccessoires, LP's, multimedia en nog veel meer! Je kan je eigen spullen er heen brengen of goederen laten ophalen door het team van Kringloop Amersfoort.
Ook zet de Kringloop in Amersfoort zich in voor duurzaamheid en het begeleiden van mensen met een kwetsbare arbeidspositie.
De Kringloop heeft ook een KLUS de bouwkringloop en Ekster-Tas (het textielatelier). Daarnaast heeft de vestiging in Amersfoort ook de pop-up store Oud Nieuws, Deze kan je vinden naast de winkel op de Zwaaikom die ook tweedehands vintage en merkkleding verkoopt bij Typisch Jij
Openingstijden
- Elke maandag 10.00 - 17.00 uur
- Elke dinsdag 10.00 - 17.00 uur
- Elke woensdag 10.00 - 17.00 uur
- Elke donderdag 10.00 - 17.00 uur
- Elke vrijdag 10.00 - 17.00 uur
- Elke zaterdag 10.00 - 17.00 uur
- Elke zondag gesloten
- Elke laatste zondag van de maand geopend van 11 tot 16 uur