We breken door hokjes, dichte deuren en glazen plafonds. Toch zijn niet alle kansen voor iedereen gelijk. We rukten ons los uit het korset, maar de touwtjes bleven veelal in andere handen. Hoe blijven we samen sterk? Hoe schrijven we samen het verhaal van onze gedeelde toekomst?

Girls Won’t Be Girls is de plek waar we samenkomen om eindelijk even op adem te komen, elkaar aan te kijken en te voelen wat vrouwelijkheid voor ieder van ons betekent—of om al die ideeën juist eens flink op te rekken.

Elke voorstelling brengen acht wisselende performers (v/x/m) een spectaculaire ode aan vrouwelijkheid in ál haar vormen. Door muziek, dans, cabaret, verhalen en poëzie raak je tot tranen toe geroerd, rol je van je stoel van het lachen, of blijf je nog dagen lang napraten.

Tip: neem je activistische oma, je nieuwsgierige vriend of favoriete puber mee.

Wanneer

Locatie