Dolle Mina interactieve lezing
Contact
Eemplein 71
3812EA Amersfoort Plan je route naar Dolle Mina interactieve lezing
Op donderdag 12 februari geeft John Snijder een interactieve lezing over lichaam, veiligheid en zelfbescherming. De lezing wordt georganiseerd door Dolle Mina Amersfoort en Bibliotheek Het Eemhuis.
We onderzoeken hoe gevoelens van onveiligheid ontstaan en waarom dat geen individueel falen is. Aandacht gaat uit naar patronen van grensoverschrijdend gedrag, de rol van omstanders en omgeving, en naar hoe je je eigen grenzen eerder kunt voelen en duidelijker kunt bewaken.
De lezing gaat niet over voorkomen dat het jou overkomt en vermijdt victim blaming en “had je maar”-verhalen. Het doel is bewustwording, erkenning en het vergroten van handelingsruimte in een wereld die nog niet veilig genoeg is.
Het is een interactieve lezing, zonder vechtoefeningen of rollenspellen. De lezing is toegankelijk voor iedereen. Heb je vragen? Stuur gerust een mail naar: dollemina.amersfoort@gmail.com
Praktische informatie.
Datum: donderdag 12 februari.
Tijd: 20:00 tot 22:00 uur.
Locatie: Bibliotheek Het Eemhuis.
Wanneer
- Donderdag 12 februari 2026 20.00 - 22.00 uur
Prijzen
- Gratis