They Have Waited Long Enough – Kassia, Suat Derviş en Şahmaran
Contact
t Zand 37
3811 GB Amersfoort Plan je route naar They Have Waited Long Enough – Kassia, Suat Derviş en Şahmaran
In de liederencyclus They Have Waited Long Enough vertellen het Ragazze Quartet, Katharine Dain (sopraan) en een seeds wisselend solo-instrument opnieuw de verhalen van historische en mythologische vrouwen.
De liederen in dit concert geven een stem aan heldinnen van de Egeïsche Zee: de mythische Şahmaran, half slang half mens en een symbool van vrouwelijke (en non-binaire) Kracht, Kassia, geboren rond 805 in Constantinopel en de enige vrouwelijke componiste in de Byzantijnse kerkmuziek, en Suat Derviş, de 20e-eeuwse Turkse schrijfster en linkse activiste. Componisten Meriç Artaç, Aida Shirazi en Kate Moore zetten de teksten van de Turkse schrijfster Ece Temelkuran op muziek voor sopraan, strijkkwartet en een solo-instrument naar keuze.
Prijs: €27,50 / €10 (< 30 jr)
Dit concert is deel van een serie van drie concerten en onderdeel van festival September Me [ link naar https://www.tijdvooramersfoort.nl/nl/evenementen/festivals/september-me]
Wanneer
- Zaterdag 26 september 2026 11.00 - 11.55 uur
Prijzen
- € 27,50