MY WAY
Contact
De voorstelling in het kort
In MY WAY geeft Peter Douglas een stijlvol eerbetoon aan de muziek van Frank Sinatra, met klassiekers en persoonlijke verhalen.
Van toen naar nu
Als zevenjarige hoorde Peter Douglas Strangers in the Night. Dat moment zette alles in gang. Sindsdien is Sinatra nooit meer weg geweest. In deze bijzondere jubileumvoorstelling hoor je waar die liefde begon en wat die hem heeft gebracht.
Klassiekers en onbekende parels
Bekend en nieuw werk wisselen elkaar af. Klassiekers als My Way, Fly Me To the Moon en New York, New York komen uiteraard voorbij, naast minder bekende parels die net zo goed raken. Een mix van herkenning en verrassing.
Intieme clubsfeer
Samen met zijn vierkoppige band ontstaat een intieme clubsfeer waarin muziek en verhaal in elkaar overlopen. Dit is Sinatra, maar ook duidelijk Douglas zelf. Een jubileum dat je niet wilt missen.
Wanneer
- Woensdag 10 maart 2027 20.15 - 23.59 uur