Sorry, dit evenement is niet meer beschikbaar

Op 15 & 16 april staat Amersfoort weer in het thema van het Smartlappenfestival! Twee dagen gevuld met optredens van Smartlappen- en Shantykoren op zaterdag- en zondagmiddag door de gehele stad. Het belooft weer een groot spektakel te worden!

Op zaterdag 15 april staan er podia op de Groenmarkt, Langestraat, Varkensmarkt en Lieve Vrouwekerkhof. Daarnaast zijn er optredens te bewonderen in de Mannenzaal, bij het St. Pieters en Bloklands Gasthuis in de tuin, Volmolen, Havik en bij Muziekschool Zuidsingel.

Op zondag 16 april staan er podia op de Groenmarkt, Hof en Lieve Vrouwekerkhof. Verder staan dan de Nederlandstalige artiesten en bands op de binnen podia van de deelnemende horecagelegenheden.

Ook is er een avondprogramma op de Groenmarkt. Gevuld met Nederlandstalige artiesten en een geweldige band. 

Locatie